ГПУ порушила справу проти Ситника за розголошення даних слідства, - ЗМІ

За даними джерел, провадження відкрито за зверненням народного депутата.
Справу порушено за ст.328 (розголошення даних, що становлять державну таємницю), покарання за яку, в залежності від тяжкості спричинених наслідків, передбачає позбавлення волі на термін 2-5 або 5-8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
Як відомо, минулого тижня в Інтернет потрапив аудіозапис розмови з головними редакторами кількох видань, на якому людина, з голосом схожим на Ситника, розповідала деталі кримінальних проваджень, зокрема, зачитувала матеріали справи щодо екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика.
Останніми днями загострився конфлікт між антикорупційними органами, який президент Петро Порошенко назвав "інформаційною війною".
- НАЗК склало стосовно голови НАБУ Артема Ситника протокол про корупцію через конфлікт інтересів.
- У НАБУ у відповідь на претензії НАЗК заявили, що 3 листопада Бюро надало відповідь на запит і направило копії документів.
- НАБУ допитало голову НАЗК Наталію Корчак.
- Антикорупційна прокуратура заступилася за антикорупційне агентство у сварці з НАБУ.
- НАЗК спрямувала до суду адмінпротокол проти директора НАБУ Ситника.
- Голова департаменту фінконтролю НАЗК звинуватила главу НАЗК Наталію Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій.
- 14 листопада Національне антикорупційне бюро почало досудове розслідування щодо можливого одержання чиновниками НАЗК неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаної з вимаганням.