11:02 / 26.04.2023
Общество
Воював у складі "вагнерівців": в Україні ліквідували російського депутата-комуніста
Фото: gettyimages.com
В Україні було вбито російського депутата від комуністичної партії Дмитра Іванова, який перебував у лавах "вагнерівців".
Про це повідомляє губернатор російської Республіки Хакасія Валентина Коновалова.
Іванов був депутатом парламенту Хакасії від кпрф, його обрали у 2018 році.
Коновалов стверджує, що депутат нібито добровільно вирушив на війну проти України у лютому 2023 року та служив у пвк "вагнер".
За словами губернатора, ліквідували Іванова "у виконанні військового обов'язку", але більших деталей він не розкриває.
Підготував: Сергій Дага





Политика «Зеленский отказался от участия в экономическом форуме в Давосе»
Происшествия «Зеленский назвал стоимость отражения ракетного удара России по Украине в ночь на 20 января»
Общество «Порошенко та Коломойський утворили союз, щоб, розхитуючи країну, врятуватися від тюрми, – експерт»
Происшествия ««Підтримка військових та медиків — наш пріоритет» — Валерій Дубіль про гуманітарну місію фонду «Надія» на Сумщину»
Политика «Планы подписания документа по восстановления Украины Трампом и Зеленским отменены, – Axios»
Политика «В Риме заявили о проблемах с вступлением в Совет мира Дональда Трампа»