В Одесі уламки "шахеда" впали в порту, почалася пожежа
Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA
Внаслідок атаки рашистів вночі 29 травня постраждала портова інфраструктура в Одесі. Про це повідомив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.
Одещина: майже чотири години повітряної тривоги. Бойова робота ППО - відбиття "шахедної" атаки. Уламки збитого дрона впали на території портової інфраструктури.
Внаслідок влучання у портову інфраструктуру Одеси спалахнула пожежа. Її оперативно ліквідовано. Інформація про масштаб руйнувань уточнюється.
Керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону додала:
Що стосується конкретно нічної атаки в нашому напрямку були спрямовані дрони-камікадзе. Частину з них було знищено. Над Миколаївщиною, Херсонщиною, Одещиною працювала ППО.
На жаль, внаслідок повітряного бою є уламки, пожежа спалахнула в портовій інфраструктурі, спалахнула пожежа. Пожежа ліквідована, наслідки уточнюються.
Підготував: Сергій Дага





Мир «Немецкая депутатка Сара Вагенкнехт, известная пророссийскими взглядами, покидает свою партию»
Общество «Бенкет під час Війни! Як депутат Запорощук ховає мільйони, а його дружина хизується Роллс-Ройсами у Монако!»
Происшествия «Залужний знущально прокоментував намагання прокурорів ФРН засудити українців за підрив "Північних потоків"»
Наука и техника «У США почали продавати дрона-мисливця на комарів»
Общество «Державна митна служба України за 10 місяців виявили порушень на 10,7 млрд гривень»
Мир «Румыния и Болгария ищут способы помочь "Лукойлу"»