18:45 / 29.04.2019 Наука и техника

Названа можлива причина поломки гнучких смартфонів Samsung Galaxy Fold

Picture

Galaxy Fold не має достатнього захисту від попадання сміття всередину пристрою.

Фахівці iFixit роздобули в свої руки новий смартфон Samsung Galaxy Fold і, традиційно, розібрали його на окремі компоненти. Інженери iFixit розібралися з особливостями конструкції новинки і винесли вердикт щодо їх ремонтопридатності.

Також вони висловили свою думку про ймовірну причину швидкого виходу з ладу дисплея цього складаного смартфона, пише УНІАН з посиланням на itc.ua.

Швидше за все, інженерам Samsung в процесі розробки Galaxy Fold довелося піти на компроміс. Компанія сконцентрувалася на тому, щоб механізм шарніра був міцним і надійним для забезпечення багаторазового складання і розкладання екрану. Тим не менш, з незрозумілої причини, Galaxy Fold не має достатнього захисту від попадання сміття всередину пристрою. А оскільки екран є досить крихким (як будь-який OLED дисплей, якщо він не захищений чимось на зразок Gorilla Glass), це становило значний ризик.

І, судячи з усього, цей ризик не виправдав себе, оскільки щонайменше 3 пристрої, надіслані на огляд журналістам, зламалися буквально за пару днів. У них утворилася опуклість під дисплеєм якраз на тому місці, де розташований шарнір. Ймовірно, ця опуклість і призводить до пошкоджень дисплея. Ще одна проблема полягала в тому, що верхній захисний шар дисплея виглядав так, як звичайна плівка на поверхні екрана. Деякі журналісти спробували зняти цю плівку, тим самим порушивши цілісність дисплея, що, знову ж, викликало його поломку.

Як свідчить розбирання смартфона фахівцями iFixit шарнірний механізм неймовірно міцний і (з певної точки зору) добре спроектований. У пристрої реалізовано два окремих типи шарнірів: центральний шарнір, який «рівномірно розподіляє силу відкриття, гарантуючи, що дві половини смартфона відкриваються синхронно», і два бічних шарніри, які «передбачають певний горизонтальний зазор для поглинання будь-якої сили кручення».

ТЭГИ: