19:05 / 16.01.2021 Наука и техника

Новий смартфон Samsung з акумулятором на 7000 мА·год отримав сертіфікат США (FCC)

Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) видала сертифікат Samsung для моделі SM-M62F/DS – ймовірно, Samsung Galaxy M62. Пристрій отримає Type-C і ємний акумулятор. Швидше за все, це буде той же Galaxy F62, який раніше пройшов сертифікацію на індійському ринку. Портал GSMArena з посиланням на документ FCC повідомляє, що смартфон буде поставлятися із зарядним пристроєм потужністю 25 Вт, в якості роз’єму для зарядки і передачі даних буде використовуватися USB Type-C.

Найцікавіше в цьому пристрої – акумулятор, ємність якого становить 7000 мА·год. На корпусі також буде присутній 3,5-мм роз’єм для підключення навушників. Раніше стало відомо, що Samsung сертифікувала на території Індії Galaxy F62, який, швидше за все, буде тим же Galaxy M62, повідомляє portaltele.com.ua.

Якщо все так, то виходячи з опублікованою інформацією про Galaxy F62 в базі даних синтетичного тесту Geekbench, можна розраховувати, що пристрій отримає такий же процесор: Exynos 9825, 6 Гбайт оперативної пам’яті і Android 11 з коробки.

Раніше вважалося, що Galaxy M62 буде представником сімейства планшетів Samsung Galaxy Tab, проте в документах FCC пристрій фігурує як смартфон. Як вважають в GSMArena, більше інформації про пристрій має з’явитися в найближчі дні.