13:18 / 13.11.2017 Спорт

Кубок греко-римської боротьби приїхав до столиці

Команда борців греко-римського стилю Київської області  здобула золото на Кубку України – юніори Київщини знову стали найкращими! З грамотою, яка засвідчує, що Кубок наш, завітав сьогодні в управління фізичної культури і спорту тренер збірної команди Максим Чепурко.

Отже, з 10 по 12 листопада 2017 року в Миколаєві відбувалися Всеукраїнські змагання на Кубок України серед юніорів 1998-2000 років народження з боротьби греко-римської.

Участь у змагання взяли борці майже з усіх куточків України: столиця та область, Харків та область, Рівненська, Вінницька, Тернопільська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Закарпатська, Одеська, Черкаська та інші області і, звичайно ж, господарі турніру.

Результати боротьби

Спортсмени змагалися у восьми вагових категоріях: 50, 55, 60, 66, 74, 84, 96 та 120 кг. Київщина здобула 64 командних очки і стала володарем Кубку. Другими стали вінницькі борці, на рахунку в них 55 очок. А бронзу змагань вибороли кияни – 30 очок у здобутку.

Перші місця у своїх вагових категоріях з Київщини здобули Олександр Грушин у 55 кг, Олександр Грушин в 60 кг та Дмитро Кіяшок у 84 кг. Друге місце у категорії 55 кг посів Олександр Кузницов, а третє – В’ячеслав Черняк. У ваговій категорії 74 кг другим став Денис Колесник. Чверте місце в категорії 84 кг дісталося Віталію Андрійовичу, а у вазі 96 кг – Олександру Тумакову. В найважчій категорії 120 кг представників столичної області не було.

Управління фізичної культури  і спорту вітає збірну Київщини та тренера Максима Чепурка з заслуженим золотом!