18:47 / 27.06.2017 Политика

Рибалка називає "російськими конкурентами" торгові марки, зареєстровані на власних офшорах

На минулому тижні Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час брифінгу заявив, що бізнес нардепа від "Радикальної партії" Сергія Рибалки (мова про його сімейну корпорацію з виготовлення снеків - S.Group) ухиляється від сплати податків, виводить кошти на офшори і до цього всього ще й має снековий завод у Липецьку. 

До генерального прокурора вказану інформацію оприлюднювали ЗМІ, однак активних дій збоку правоохоронців щодо розслідування російського сліду у фінансуванні "Радикальної партії" (саме Рибалка рахується її головним спонсором) досі так і не послідувало. 

Разом з тим, у відповідь генпрокурору Рибалка та його сімейна компанія S.Group поширили реліз, в якому мало не звинуватили Юрія Луценка у тиражуванні брехні. 

Так, снекова імперія Рибалки заявила, що бізнес у Росії мають не вони, а іх конкуренти, зокрема ТОВ "Мега Трейд" і ТОВ "Снек груп". Ці ж компанії, зі слів представників S.Group, є власниками заводу в Липецьку, на якому випускаються снеки під торговими марками-двійниками тих, що виробляє в Україні родина Рибалки.

Разом з тим, ані Рибалка, ані його корпорація до цього часу так і не спромоглися пояснити, яким чином їх затятим "російським конкурентам" вдалося зареєструвати власні торгові марки на офшори, що належать родині Рибалок і де так само були зареєстровані українські торгові марки снеків S.Group. 

Наприклад, російська торгова марка "Мачо хіт" (фісташки) у 2011 році була зареєстрована на офшорну компанію Soldex Limited, яка в свою чергу раніше володіла українською ТМ "Мачо" (що випускає Рибалка)

Більше того, початковим власником російськоі торгової марки "Мачо хіт" (згідно з відомостями Федеральної служби з інтелектуальної власності, патентів і товарних знаків РФ), є ТОВ "Снек Експорт", яке належить батькові Рибалки.

Схожа історія і у торгової марки Red. Під нею корпорація S.Group теж випускає смажені фісташки. Вказана торгова марка до 2013 року належала офшору Lagrion Limited (Це, зокрема, засвідчує рішення Дніпровського райсуду). А в 2015 році вказаний офшор вже отримав права на російський товарний знак Red City (двійник української ТМ).

Пізніше, вказаний бренд перейшов компанії Dianatus Management Limited, якій, у свою чергу, з 2015 року належить українська ТМ Red. 

Більше того, саме Dianatus Management Limited уклав із російським ТОВ "Мега Трейд" ліцензійну угоду для виробництва фісташок Red City в Росії.

Таким чином, нардеп Рибалка, продовжуючи укривати свій російській бізнес, по-перше, назвав "конкурентами" власні ж офшори, а по-друге, набрався сміливості вимагати у генпрокурора вибачень на свою адресу за те, що той сказав правду.

Загрузка...