17:55 / 16.10.2020 Политика

Євген Кузьменко та мешканці Оболоні повертають Києву славу найзеленішого міста

Останнім часом питання екології в Києві стоїть дуже гостро. Будується все більше будинків. Для цього знищуються тисячі дерев, які, як відомо, є легенями міста. А тим часом кількість авто невпинно зростає і об’єми шкідливих викидів у повітря вже набагато перевищують норму. І разом з тим міська влада нічого не робить, щоб якось виправити ситуацію.

Отже, команда кандидата у депутати до Київради від партії «Слуга народу» Євгена Кузьменка вирішили у своєму районі взяти справу у свої руки. Разом із мешканцями Оболонського району вони висадили 500 нових дерев та 800 кущів.

«Завжди прикро спостерігати, як будуючи чергову сіру багатоповерхівку, відповідальні за це не турбуються про знищену природу. Зазвичай усе обмежується декількома клумбами, які точно не замінять втрачені дерева. Тому ми вирішили змінювати ситуацію власноруч. Ми мріємо, щоб Київ знову став найзеленішим містом. І будемо робити все, щоб подібні акції проходили якогомога частіше!» - пояснив Євген Кузьменко.

Він та його команда закликають всіх небайдужих киян взяти участь у поверненні Києву слави найзеленішого міста країни.

«Вже не має часу чекати, а піклуватися про природу слід вже сьогодні, щоб завтра наші  діти могли жити у чистому місті, гуляти парками й дихати свіжим повітрям», - наголосив Євген Кузьменко.