19:30 / 01.10.2020 Политика

Богдан Чорній: У Києві за підтримки команди Кличка була побудована найсучасніша лікарня в Україні

Сьогодні мер Віталій Кличко та заступник генерального директора КП «Київське інвестиційне агентство» кандидат у депутати від партії «Удар» по Оболоні Богдан Чорній відвідали нову лікарню, побудовану в рамках співпраці інвестора і міської влади. Даний проект вдалося реалізувати за підтримки команди мера. Чотири роки тому відбувся інвестиційний конкурс. Цього року розпочалися роботи на комплексі, а вже кілька днів тому в клініці було відкрито стаціонарне відділення для лікування пацієнтів з COVID-19. 

Новий корпус клініки «Оберіг» на вул. Зоологічній, 3 - це:

  • 560 нових робочих місць і майже 1 млрд грн інвестицій;
  • 91 ліжко в трьох стаціонарних відділеннях;
  • 31 кабінет поліклінічного прийому і чотири операційні;
  • діагностичне, ендоскопічне і відділення променевої терапії;
  • єдина приватна клініка, де доступна трансплантація печінки; 
  • ультрасучасна апаратура для операцій будь якого рівня складності;
  • навчання кращих спеціалістів і можливість практики інтернів з університету ім. Богомольця.

Новий корпус клініки - найбільш енергоефективний серед усіх лікарень в Україні. Це перша медична будівля в державі, яка має категорію енергоефективності «В».

За словами гендиректора клініки "Оберіг" Віктор Рибчук, наступні п’ять років клініка заплатить державі понад 400 млн грн. податків.

«КП «Київське інвестиційне агентство» - це комунікатор між містом та бізнесом. Наше завдання – залучати приватні кошти для реалізації міських проектів у різних сферах. Саме завдяки реалізації інвестиційних проектів було збудовано сучасну медичну клініку «Оберіг». І це далеко не останній проект, який ми робимо на благо Києва та Оболонського району! Працюємо далі, працюємо УДАРно!» - повідомив кандидат у депутати від Оболоні Богдан Чорній.