Одеський бізнесмен Ставніцер присвоїв собі ініціативу Одеської ОДА
У мережі активно розганяється новина про те, що сьогодні завдяки декільком одеським бізнесменам, серед яких – співвласник ТИС Андрій Ставніцер, через рішення облради, одеські медики отримають доплати в розмірі 200 %, пише "Голос".
Цікаво, як вправно та зухвало присвоюється те, що розробляла обласна адміністрація, діяльність якої він так активно критикує. Адже документ рішення про надбавки розробляла саме ОДА за ініціативи Губернатора.
Зрозумівши, що Президент не змінюватиме Куцого на посаді губернатора, Ставніцер вирішив перейти від нападок до приписування собі заслуг діяльності Куцого.
При цьому, варто зазначити, що Куций не припиняє дякувати за допомогу і бізнесменам і волонтерам, які допомагають області і закликає до спільних злагоджених дій.





Политика «Лідери 4 держав означили умови для досягнення миру в Україні»
Происшествия «Україна автоматизує війну дронів: нова технологія пройшла бойове випробування»
Происшествия «Король форми 2. Незаконна схема «чорного експорту» аграрної продукції на мільярди доларів у Одеських портах»
Политика «Уряд готує нові "сюрпризи" для водіїв»
Мир «Мадяр «зачинив двері» для трудових мігрантів не з ЄС»
Общество «FORREST Trinity Resort: чому Буковель — це не просто відпочинок, а актив, який працює»