15:13 / 21.09.2020 Курьезы

Українець уклав 20 договорів страхування життя та інсценував свою смерть

Перед своєю "смертю" чоловік уклав договори страхування життя у двадцяти страхових компаніях.

В Польщі правоохоронці затримали 38-річного громадянина України, який інсценував свою смерть і намагався ошукати польських страховиків. Він претендував на отримання страхових виплат загальною сумою в майже 26 млн злотих (приблизно 6,8 млн доларів США).

Так, в кінці жовтня 2019 року матір українця Євгенія П. звернулася в більш ніж десяток страхових компаній в Польщі. Жінка звернулася за компенсацією за смерть сина, передає unian.ua.

За версією жінки, її син загинув в результаті нещасного випадку в липні 2019 року. Він нібито випав за борт човна в Київському водосховищі. За наданими жінкою документами, тіло загиблого нібито було знайдено два місяці по тому і кремовано наступного дня.

Правоохоронці встановили, що в період від жовтня 2018 року до січня 2019 року Євген П. уклав договори страхування життя у двадцяти страхових компаніях.

Також з’ясувалось, що українець отримав польське громадянство в грудні 2018 року і використовує польські документи в якості Eugeniusz P., про що не повідомляв жодній страховій компанії.

Поліція встановила, що «мертвий» чоловік проводив час у подорожах. За польськими документами, він відвідав Україну, Велику Британію, Туреччину та Кіпр. 

Наразі українець затриманий, йому загрожує позбавлення волі на строк в 10 років.