14:19 / 21.02.2019 Киев

ДБР проводить слідчі дії в одному з районів Київської області

Picture

Відбулося рейдерське захоплення Києво-Святошинської районної ради. За даним фактом Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить розслідування, повідомляє "Багнет".  

Як стало відомо, службові особи Києво-Святошинської райради діючи за попередньої змовою із співробітниками Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області зловживаючи службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди на користь третіх осіб спричинили збитки охоронюваним законом правам та державним інтересам.

Нагадуємо, Гедульянов, що став 27 вересня 2016 року головою Києво-Святошинської райради, виготовив підроблену печатку і завірив нею кілька рішень сесій райради (документ).

Згідно з постановою Печерського районного суду від 30 січня 2017 року, печатку визнано підробленою, а завірені нею рішення – нелегітимними.

Згідно ст. 364 ч 2 КК України даний злочин карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Загрузка...