16:35 / 16.10.2020 Экономика

Держспецзв'язок співпрацюватиме з компанією Хуавей Україна в питаннях кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій

У компанії зазначили, що взаємодія держави та приватного сектора дозволить побудувати ефективну систему кіберзахисту в Україні

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України підписала меморандум з компанією Хуавей Україна з метою покращення державно-приватної взаємодії, співпраці у сферах кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій, передає unian.ua.

"Ми готові тісно співпрацювати з компанією Хуавей для забезпечення та підвищення кіберзахисту та кібербезпеки в Україні. Держспецзв'язок глибоко цінує, що компанія світового рівня буде працювати з нами над проєктами у сфері безпеки інформації. Переконаний, що наша взаємодія зміцнить обороноздатність держави перед кіберзагрозами", - зазначив Голова Держспецзв'язку Юрій Щиголь.

"Компанія Хуавей Україна вдячна Держспецзв'язку за цей крок у розвитку співпраці. Ми впевнені, що через взаємодію держави та приватного сектора можна побудувати ефективну систему кіберзахисту в Україні", - зазначив директор Хуавей Україна Ма Ці.

Меморандум також відкриває нові можливості для реалізації спільних наукових проєктів, навчання та підвищення кваліфікації кадрів у сферах кібербезпеки, кіберзахисту та телекомунікацій.

Про компанію Huawei

- Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в чотирьох основних областях (телекомунікаційні мережі, ІТ, "розумні" пристрої та хмарні сервіси), ми прагнемо відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов'язаним, для кожної людини, оселі та організації.

- Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами з екосистем ми створюємо довгострокову цінність для наших клієнтів, прагнемо розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяємо впровадженню інновацій в організаціях усіх форм і розмірів.

- Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам.

- Інновації Huawei спрямовані на задоволення потреб клієнтів. Ми вкладаємо значні кошти в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 194 000 співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують більш ніж 3 мільярди людей в усьому світі.

- В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності ХУАВЕЙ УКРАЇНА охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток.